NASZ ZESPÓŁ

Poznaj nasz zespół

Jacek Niegierysz

Jacek Niegierysz – absolwent Wrocławskiej Akademii Medycznej, specjalista chorób oczu, akupunktury, praktyk NLP (tytuł wydany przez Instytut psychoterapii we Wrocławiu), trener technik relaksacyjnych (tytuł uzyskany przez Niepubliczne Centrum Kształcenia podyplomowego we Wrocławiu).

Współautor programu badawczego „Wpływ technik relaksacyjnych na poprawę krążenia w gałce ocznej i obniżenia ciśnienia wewnątrzgałkowego”.

Magdalena Kuczyńska

Mgr inż. Magdalena Kuczyńska, absolwentka Uniwersytetu Przyrodniczego we Wrocławiu Technologii Żywienia i Żywności Człowieka, Podyplomowych Studiów „ Żywienie człowieka w profilaktyce zdrowotnej” oraz wielu kursów nowatorskich metod leczenia otyłości i nadwagi, w trakcie studiów podyplomowych Psychodietetyka na SWPS we Wrocławiu.

Od kilku lat pracuję jako dietetyk, specjalizuję się w chorobach autoimmunologicznych Hashimoto, RZS,  insulinooporność, profilaktyka chorób cywilizacyjnych; prowadzę warsztaty żywieniowe w szkołach promując zdrowy styl życia i edukując dzieci. Miałam możliwość mieszkać na różnych kontynentach i poznać kuchnię z różnych zakątków świata, lubię eksperymentować w kuchni i poznawać nowe smaki. Jestem zwolenniczką aktywnego spędzania czasu, biegam, chodzę po górach, jeżdżę na rowerze i nartach.

 

 

Piotr Sroczyk

 

Z wykształcenia ratownik medyczny z 5-letnim doświadczeniem, które zdobywał w wyjazdowych zespołach ratownictwa medycznego, transporcie medycznym, zabezpieczaniu imprez masowych, a także podczas pracy w oddziale Intensywnej Opieki Kardiologicznej. Miał możliwość sprawdzenia się na stanowisku koordynatora punktu pobrań podległemu centrum medycznemu gdzie kierował organizacją całego punktu, a także podległych pracowników. Interesuje się medycyną, muzyką i podróżami – lubi poznawać nowe miejsca, ludzi, kultury, smaki.

Dariusz Marczak

Z wykształcenia pielęgniarz dyplomowany, ukończył pięcioletnie liceum medyczne.

Od 29 lat pracuje w Dolnośląskim Centrum Chorób Płuc na oddziale Onkologii Klinicznej.  

Sprawuje opiekę medyczną nad pacjentem (m.in. podawanie leków, wykonywanie zastrzyków, wlewów dożylnych), asystuje lekarzowi  w czasie zabiegów, wykonuje samodzielne działania w zakresie diagnostyki, leczenia i rehabilitacji,  a także wykonuje zlecenia lekarskie.

Praca w zawodzie pielęgniarza daje mu  wiele satysfakcji. 

Interesuje się wędkarstwem i literaturą fantasy i Sci-Fi.

Nasz gabinet

Umów się na wizytę online

Adres gabinetu

ul. Przyjaźni 54/U02
53-030 Wrocław

Rejestracja telefoniczna

530 635 560

E-mail

kontakt@ozonomedica.pl

Kontakt z nami

Zgoda

7 + 10 =